Magazin
Ko peva na trgu za doček Nove godine?

Trg republike u Beogradu i ovog 31. decembra biće mesto gde će se organizovati doček Nove godine!
Kao i obično, ovde će se okupiti svi oni koji vole provod uz veliki broj ljudi, a koji ne žele ili nisu u prilici da izdvoje novac za proslavu u nekom od mnogobrojnih prestoničkih lokala.
Za njih, grad je organizovao provod koji je po svačijem ukusu, jer će tu biti različitih žanrova.
Kada je u pitanju Nova godina, program počinje već od 15:30 sa di džejevima, a glavne zvezde su Haris Džinović, Marina Visković i Željko Vasić! Od 21 sat počinje nastup Željka Vasića, sledi Marina Visković, a u Novu godinu se ulazi uz Harisa Džinovića, koji peva do jedan sat iza ponoći.
Pevači su na konferenciji za medije istakli da su srećni jer nastupaju u Beogradu i obećali dobar provod. Takođe, pozvali su Beograđane i goste srpske prestonice da u novogodišnjoj noći dođu u što većem broju na Trg republike.
Kada je u pitanju Nova godina u Beogradu ovo nije jedini događaja. Naime, osim na Trgu republike, bogat i raznolik program održavaće se i na bini ispred Instituta Servantes, u Parku vojvode Vuka, na bina ispred TC Rajićeva, na Kalemegdanu (kod luna-parka), u Tašmajdanskom parku i na bini kod Muzeja savremene umetnosti.
Takođe, lep program održava se i u Beogradu na vodi, tačnije u Savskom parku.
Ovde dešavanja kreću od podneva:
12:00 - Dečija predstava "Potraga za Deda Mrazom"
13:00 - Koncert hor Čarolija i Jelena Gavrilović
15:00 - Live svirka: Euroekspres
18:00 - Đuskamo zajedno: DJ SARA
20:30 - Đuskamo zajedno: DJ IKE
22:30 - Koncert FANTOM
Važno je znati i da Grad Beograd više ne organizuje vatromet na ovakvim manifestacijama, ali će vatrometa biti na obali Save, gde se organizuje doček uz muziku najpopularnijih regionalnih pop diva - Marije Šerifović, Jelene Tomašević i Tijane Bogićević.
Želimo vam srećnu Novu godinu i lep provod gde god da budete!
A.K.
Foto: Unsplash / Skaars